• Обновено
Мухамед АЛИ маици 2018 Нови Лето Мажите Улица Фитнес Секојдневен Облека ММА Tshirt Homme Блузи & Tees

Мухамед АЛИ маици 2018 Нови Лето Мажите Улица Фитнес Секојдневен Облека ММА Tshirt Homme Блузи & Tees

Buyers rating:
-13 % DEN 576.00
DEN 661.44

Залиха

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ова е Азија големина , е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината маса;
Нормален 2 димензии помали од ЕУ НИ големина, значи ако ви се носат ЕУ големина M , на мојот т маици најмалку цел големина XL.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел
За Превозот
1.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay
3.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви ги даде одново еден како замена во вашата следна цел.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји.
Се истакна :
1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.

Основни карактеристики

Големина:
Asia size XXS, Asia size XS, Asia size S, Asia size M, Asia size L, Asia size XL, Asia size XXL, Asia size XXXL, Asia size 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
ЕЈМИ COULEE
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стилови:
Хипхоп
Печатени:
Цртан филм
styles2:
Аниме Homme
Стил:
Новина

Најдобри понуди