• Обновено
Антички Стил Отвори Случај Механички Џеб Види Бронза На Ѕвонење Види Случај Преку Трговија На Големо Цена H187

Антички Стил Отвори Случај Механички Џеб Види Бронза На Ѕвонење Види Случај Преку Трговија На Големо Цена H187

Buyers rating:
DEN 624.00

Залиха

Со врежани цвет модели на предната случај маска
2.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким. Powerd со рака ликвидација, без било батеријата.
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас. Може да се види на време без да се отвори случајот.
Главни Карактеристики
1. Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации.3 см
Синџир должина : околу 35cm
превозот :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации . Отстранлив синџир со клип на крајот. ве молиме бидете советувани дека e-mail ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во рок од 24 часа (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации.Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо. Уникатен види низ пред случај.Просечната дневна временска разлика : -20 до +60 секунди/ден
Спецификација :
Движење : handiwinding
Случај дијаметар : околу 4.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Функција:
Рака Правец
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
H187
Стил:
Античкиот
Случај Материјал:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Дијаметар:
4.5 cm
Dial Материјал Тип:
Пластични
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Движење:
Механичка Рака Правец
Бренд Име:
SHUHANG

Најдобри понуди