• Обновено
Случај За Apple iPhone, iPod Touch 5/6/6s Плус/5s/5C Целосна Заштита 3 во 1 Оклоп шок доказ цвет Мека Случај funda coque capa

Случај За Apple iPhone, iPod Touch 5/6/6s Плус/5s/5C Целосна Заштита 3 во 1 Оклоп шок доказ цвет Мека Случај

Buyers rating:
-5 % DEN 228.00
DEN 239.52

Залиха


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Apple i Phone, i Pod Touch 5/6/6s Плус/5s/5 C Целосна Заштита 3 во 1 Оклоп шок доказ цвет Мека Случај funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Apple i Phone, i Pod Touch 5/6/6s Плус/5s/5 C [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На 3 во 1 Оклоп мека дизајн [Боја] : Hotpink,Црна,Сива,Нане,Сини бои Како Сликата се Прикажани Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Основни карактеристики

Материјал:
За iPod Touch 5, За iPod Touch 6, За iPhone 5 5s 5SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6s Плус, За iPhone 5C
Големина:
For Apple iPhone iPod Touch 5/6/6s Plus/5s/5C
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5
Бренд Име:
kimTHmall
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Симпатична,Сјајна,Украсени
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Целосна Заштита 3 во 1 Оклоп шок доказ цвет Мека Случај

Најдобри понуди