• Обновено
Болка Ублажување На Магнетна Терапија Рамо Греење Заштита Спонтано Греење Масажа Турмалин Рамо Греење Појас

Болка Ублажување На Магнетна Терапија Рамо Греење Заштита Спонтано Греење Масажа Турмалин Рамо Греење Појас

Buyers rating:
-49 % DEN 446.00
DEN 874.56

Залиха


Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM/ODM производи како на вашите барања.ако ви треба големо на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не ја добиете вашата предмети во времето за испорака, ние ќе се најде решение за вас. па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да не се отвори спорот. само контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволни решение.
Драг пријател,pls ни каже која боја ти треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја. Ви благодариме за вашето разбирање
Боја : Црна,Жолта
Држење Подготвуваат Функција :
Се олесни вашата болка во глуждот и беспомошна од глуждот sprain, стрес фрактура, артритис, и Tendonitis и да се подобри циркулацијата на крвта.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Големина:
one size
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Ефект:
Ослободување На Болка Од Болест
Бренд Име:
АО FEI TE
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
ИСХРАНА-H007
боја:
Црна
Големина:
Normal(52.5*26cm)
Стил:
Се Подготвуваат & Поддржува Здравствена Заштита
За луѓето:
Жени,Мажи
Функција:
Само греење Турмалин
Функција:
Заштита На Рамо И На Земја,Замрзнато Рамо
Олеснување На Болки Во Рамото:
Вратот , Tendinitis, Rotator Ткаенината солза
Замрзнато рамо:
Дислокација ,и bursitis
Материјал:
Висок Квалитет На Еластична Најлон ,Турмалин Крпа,Магнет Камења
Рамо Голема Заграда, Рамо Се Подготвуваат За Поддршка:
Рамо Подготвуваат Заштитник, Една Голема Заграда

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12