• Обновено
R4 Агол Позаоблена 4mm Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занает Scrapbooking Сечење Умира E5M1

R4 Агол Позаоблена 4mm Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занает Scrapbooking Сечење Умира E5M1

Buyers rating:
-42 % DEN 139.00
DEN 239.52

Залиха


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
На дното на капакот може да се отвори, многу лесен за чистење wastepaper
Постои една мала дупка на врвот, можете слободно да виси во местото сакате да се откажам, лесен за употреба. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Големина (Кол. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Опис :
Оваа направа користи за пластични делови, хартија картички, фото режење. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
xx110716
Големина (Кол.*H):
Прибл. 7cm x 3.3 cm/2.76x1.30
боја:
како слик шоу

Најдобри понуди