• Обновено
КИНЕСКИ рачно производство РЕЗБА БУДА стариот JADE СТАТУА

КИНЕСКИ рачно производство РЕЗБА БУДА стариот JADE СТАТУА

Buyers rating:
-20 % DEN 384.00
DEN 479.52

Залиха

Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови.

Основни карактеристики

Бренд Име:
EASTCODE
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
ААА

Најдобри понуди