• Обновено
Автомобил Стил Опрема Shift Knob Лост w/Gaiter Подигање Покрие Случај За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 права 2005-2011

Автомобил Стил Опрема Shift Knob Лост w/Gaiter Подигање Покрие Случај За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 права

Buyers rating:
-27 % DEN 336.00
DEN 459.84

Залиха

Компатибилен Возила : За "Фолксваген" Passat B6 Права 2005-2011 Карактеристики : Само за замена, Автомобил стил ремонтирам делови, НЕ ОЕМ делови Совршено се вклопуваат. Лесен и брз за инсталација. 100% сосема нов и отпорност на Корозија Уникатен и стилски дизајн. Тоа исто така може да додадете луксузен и модерен изглед на вашиот автомобил Строги Фабрика КК Тест, Сигурен Гаранција за Квалитет Со 5 брзина / 6 Брзина шема на врвот. Боја нема да избледи надвор Спецификации : Материјал : Премиум ABS Пластика+СТП Кожа Боја : Црна+Сребро Големина : 15x13x22.5cm/5.91x5.12x8.86" Knob Дијаметар : 4.5 cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Опрема Shift Knob со подигање маска

Основни карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Година:
Нови
Име На Модел:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
22cm
Објектот Тежина:
167g
Материјал Тип:
Премиум ABS Пластика+СТП Кожа
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки

Најдобри понуди