• Обновено
Свадба Чевли Црвено Бисер Stiletto Пета Свадба Фустан Чевли со Феникс Деверуша Чевли на Пепелашка Матурска Партија Пумпи Плус Големина

Свадба Чевли Црвено Бисер Stiletto Пета Свадба Фустан Чевли со Феникс Деверуша Чевли на Пепелашка Матурска Партија

Buyers rating:
-16 % DEN 3064.00
DEN 3647.52

Залиха

Пета Висина : ние може да се направи 4 видови на пета висина.
Добредојдовте на Врвот Продавачот Врвна Услуга
1. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме да ги проверите пред да плати.
Превозот одложување и Следење на број :
1.5, НАС 11, 12 НАС
8. Обвивка Материјал : Вистинска Кожа
5. Нарачана Обработка на Време : 4-6 дена
1. Превозот од Хонгконг Пост ќе биде пристигна во рок од 15-45 работни дена во зависност од различните земји. Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.18 Инчи;
14cm/5.5 Инчи, вклучувајќи платформи пред 4cm/1. Горниот Материјал : Вистинска Кожа
4. Разубавувањето : Стакло, Кристал, Имитација Бисер
6.
Ако имате прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене!!! Среќен Купување!!!
.96 Инчи;
8cm/3.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.5, НИ 7, НИ 7.5, НИ 10, НИ 10. Боја : Црвена
2.ви благодариме.1 Инчи, вклучувајќи платформи пред 1cm/0. Превозот од UPS-от, EMS, DHL и сл.57 Инчи;
7.5, НИ 9, НИ 9.4 Инчи;
11cm/4.
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со мене во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Овие трошоци се на купувачот одговорност.3 Инчи, вклучувајќи платформи пред 3cm/1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.5, НИ 8, НИ 8.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка. ќе биде пристигна во рок од 3-7 работни дена. Ние брод на светот. Пети Облик : Тркалезна Пети
3.Предмети ќе биде предаден во рок од 3-8 работни дена по добиеме вашата уплата (освен викенд и одмор). И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
3-5cm
Бренд Име:
ЉУБОВ МОМЕНТИ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Пети Стил:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал

Најдобри понуди

Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Висока Пета Партија Свадба Чевли Платформа Гладијатор Сандали Жената Високи Потпетици
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Висока Пета Партија Свадба Чевли Платформа Гладијатор Сандали Жената Високи Потпетици

Производи Детали Пета Висина : 10cm Платформа : 2.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

DEN 1266.00 1332.48