• Обновено
година Нови 2000W 60V Возрасни Свитлива Електричен Скутер Две тркала Електричен Скутер Капетан Скутер Со CHIHUI

година Нови 2000W 60V Возрасни Свитлива Електричен Скутер Две тркала Електричен Скутер Капетан Скутер Со

Buyers rating:
DEN 23952.00

Залиха

Ние сме директни Скутер производителот, ако вие не може да го најде вистинскиот објект од нашата продавница, pls се чувствуваат слободни да не контактирате за наоѓање на тоа за вас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Кога ќе нарачате, ве молиме да не информирате на превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако вие не може да чекаат за тоа, pls да бидат претпазливи кога ќе се плати. Ако купувачот изберете Fed EX, DHL, или ТНТ превозот метод, пратката ќе транзит низ Хонгконг. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во Царинската Расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен ако објектот има акции. Ако нема акции, ние ќе ја испрати на објекти надвор во рок од 15 дена.Ви благодариме многу за вашиот вид разбирање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоката на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ако цел 3 или повеќе предмети во исто време, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се поевтини превозот цена, ако без менување на превозот метод. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната condistions за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека не можеме да добиете на следење на број до пакет пристигна во Хонгконг.

Основни карактеристики

моќност:
1001-2000w
категорија:
Две тркала Скутер
Време На Полнење:
6-8h
Гуми Големина:
6.5 инчи
Напон:
60v
сертификација:
CE
Свитлива:
Yes
Број На Модел На:
КАПЕТАНОТ 2000
Применливи Луѓе:
Унисекс
Опсег На Плаќање:
30-40km
Батеријата:
60V 12AH оловни Батеријата

Најдобри понуди