• Обновено
Нови Пристигнување Висок Притисок, Нафта за Чистење Пиштол Деконтаминација Пиштол Електрични Спреј Пиштол на Вода Пиштол 220V 1-2ML / S 0.4-0.6 НА 1000ML 40W

Нови Пристигнување Висок Притисок, Нафта за Чистење Пиштол Деконтаминација Пиштол Електрични Спреј Пиштол на

Buyers rating:
-5 % DEN 1312.00
DEN 1380.96

Залиха

4 KG
Упатство за употреба :
1. Вода во спреј или спреј, безбедно и ефикасно. Постојат electrodynamic притисок за да се спречи
традиционалните компримиран воздух во вода за да се избегне краток спој
2. Може да се користи како автомобил мие опрема. Прилагодување на млазницата, може да се користи за градинарство спреј пиштол. Прибор, стаклени врати и прозорци, тоалет тоалет,
за полевање може да се полнат со детергент, вода и така натаму.6 На
Наводнување капацитет : 1000 ML
Моќност : 40 W
Пакување големина : 20 * 10 * 10СМ
Тежина : 1.
Текстилни чистење спреј пиштол вакуум принцип, дизајнот на силна деконтаминација спреј пиштол,
без употреба на воздушни компресори, самата директно произведува силен притисок, лесен за употреба, погоден
вбризгување на пиштол масло или општо чистење течни растворувачи, за да се олесни деконтаминација ефект.
Нови Пристигнување Висок Притисок, Нафта За Чистење Пиштол Деконтаминација Пиштол Електрични Спреј
Пиштол на Вода Пиштол 220 V 1-2 ML / S 0. Спреј лименки исполнет со течност спреј, поврзани со 220 V AC, притиснете го копчето за префрлување, пиштол започнува,
придружени со силни вибрации, неколку секунди по инјекцијата, и претворени во ниска нормално
работни звук.
Погоден :
Плетени ткаенини, Peibu, облека, боење индустрија костуми, дамки од масло чисти, машина за масло чистење.
Answer : ___________________________ Note : Прилагодите јачината на притисок на судењето на млазницата пред употреба!
. Флексибилен и лесен. Може да направите за чистење во домаќинството пиштол употреба. Ова е висок притисок на вода пиштол,без муцката со кои се соочуваат луѓето. Прилагодување на млазницата, отстранете тврдоглави дамки
4. За компјутери, сервери и други обвинети за чистење.

Основни карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Примена:
Перење Пиштол
Број На Модел На:
H0772
Тип:
висок притисок пиштол
Куп Волумен:
1000ml
Моќност Тип:
Електричен
Се Хранат Тип:
Притисок
Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Производ:
H0772
Име:
Под висок притисок на масло чистење пиштол
Напон:
220V
Авион на проток:
1-2ML / S
Работат на струјата:
0.4-0.6 На
Наводнување капацитет:
1000ml
моќност:
40W
Пакување големина:
20 * 10 * 10СМ
Тежина:
1.4KG

Најдобри понуди