• Обновено
Новиот Дизајн 50pcs/многу 3LEDs Блескав се Држи во мрак Акрилик Концерт LED Блиц Светлина да се Држи На Страна Свадба, Роденден

Новиот Дизајн 50pcs/многу 3LEDs Блескав се Држи во мрак Акрилик Концерт LED Блиц Светлина да се Држи На Страна

Buyers rating:
DEN 7200.00

Залиха

Повеќе детали за led стап
Погоден за забава, одмор партија, театарски претстави и други активности, возрасни и деца се применливи, но, исто така, направи деца играчки погоден за плоштад, ноќта пазари, училишта, паркови, Диско, изведувачки уметности и танц сали и други прилики се продаваат.05 кг
LED боја
Multicolor
Пакет
Меур, тетрапак пакување
3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Нашите услуги
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до. Производот Се Покаже
2.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
• ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker ,T/T ,western union.
• Сериозни Купувачот Само ! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Име на производ
LED стап
Големина
26*2 см
Тело материјал
Акрилик
Батеријата
Копчето батерии
Батеријата worklife време
За 6-8 часа се на сите на време
Нето
За 0.
Подолу се некои изразат испорака компанија време
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до.
• Ние ќе организира shiping што е можно поскоро откако ќе го извршите плаќањето.
EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.

Основни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Wecool-LS006
Блескав Време:
1-2 часа
Сјај Потрошен Материјал Тип:
сјај стап
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Име на производ:
LED стап, предводена батон ,led цевка
боја:
multicolor
Производ големина:
За 26 *2 см
Нето тежина:
За 0.05 кг/парче
Тело Материјал:
arcylic
Батеријата:
копчето батерии
Батеријата количина:
3 Парчиња
потекло место:
Гуангжу ,Кина
Повод:
Партија , Chrismas , ноќта на Вештерките, роденден
Пакет:
Меур, тетрапак пакување

Најдобри понуди