• Обновено
Бесплатен Превозот Зебра Печатење Коса за Сечење Кејп, Големина за Возрасни Салон Кејп За Висока Класа Салон Продавница Бербер Коса Заврши ZC06

Бесплатен Превозот Зебра Печатење Коса за Сечење Кејп, Големина за Возрасни Салон Кејп За Висока Класа Салон

Buyers rating:
-5 % DEN 365.00
DEN 384.00

Залиха


Бесплатен Превозот Зебра Печатење Коса за Сечење Кејп, Големина за Возрасни Салон Кејп За Висока Класа Салон Продавница Бербер Коса Заврши ZC06 Големина : 130*150cm погодна за возрасни
Материјал : Полиестер
Боја : Зебра моделот печатење , Како што се гледа во фотографии.
Пакет : Големо пакување .1 Pice само.
Напомена : ве молиме наведете ги боја сакате додека ставање ред, во спротивно, ние треба да изберете боја од страна на случаен избор. Се надевам дека ќе може да се разбере .
Функција : водоотпорен и анти-статички, може да се игра телефонот преку пластични прозорец ideam за салонот продавница
За OEM/ODM :
Ние сме фабрика тргување одделот, ќе посакам добредојде OEM/ODM кога вашата нарачка достигне 200 парчиња. и ќе им понуди најмногу ви competive цена. се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.
Препорачуваме Слични Производи
На сите клиенти :
1. Ние ви обезбеди сите наши производи се во најдобрите квалитет и најдобар дизајн, која ние ќе се направи целосно инспекција пред превозот.
2. Ние сме секогаш се обидува да понуди најдобра услуга како сите наши членови на тимот се талентирани merchandiser во извоз на тргување и да се запознаат со сите технологија во нашите производи.
3. ОЕМ/ODM е добредојдена, и ние може да се направи лого за поголеми нарачки.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ртовите
Големина:
1.3*1.5cm
Број На Модел На:
7732
Материјал:
Платно
Објектот:
косата кејп
се применуваат:
сечење на косата
Функција:
antistatic
Стил:
Европски стил
Пакет:
Индивидуални opp вреќа
Тежина:
180g
дизајн:
зебра Печатење
ОЕМ:
на располагање
Оригиналното Место:
Гуангжу
is_customized:
Yes

Најдобри понуди