• Обновено
300 x 10ml 15ml празни јасно килибар стакло етерично масло шише 15ml кафеаво стакло dropper 1/3oz 1/2oz шише dropper контејнери

300 x 10ml 15ml празни јасно килибар стакло етерично масло шише 15ml кафеаво стакло dropper 1/3oz 1/2oz шише

Buyers rating:
DEN 6480.00

Залиха


Спецификација :
1, Име : 10ml 15ml килибар етерично масло шишенце,15ml браун стаклено шишенце, 15ml dropper шишенце, 15ml етерично масло сад.
2, Материјал : стакло
3, Капацитет : 10ml 15ml
4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад
5, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја.
6, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.

Основни карактеристики

Спецификации:
10ml Јасно шишенце, 15ml јасно шишенце, 15ml килибар шише
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
GDT2100
Боја на шише:
јасно килибар
Капа:
DROPPER
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
10ml 15ml

Најдобри понуди