• Обновено
Сите Серија Велосипед Дното Заградата Имајќи Адаптер за Измама GXP/ Тим GXP Pressfit PF30 BB86 BB90 BBright BB30 Адаптер GXP BSA

Сите Серија Велосипед Дното Заградата Имајќи Адаптер за Измама GXP/ Тим GXP Pressfit PF30 BB86 BB90 BBright BB30

Buyers rating:
-28 % DEN 1245.00
DEN 1728.48

Залиха

Сите Серија Велосипед Дното Заградата Имајќи Адаптер за Измама GXP/ Тим GXP Pressfit PF30 BB86 BB90 BBright BB30 Адаптер GXP BSA
Функција : Лесни да се надомести тежина штета на drivetrain. Неспокојот ротација Подобро запечатување перформанси,Трајни доволно за патот велосипед планински велосипед користење GXP/ Тим GXP Легура чаши и челик лежишта компатибилен со BSA провира Школка само. Школка Ширина : [патот] 68 мм, [планина] 73 mm Синџир Тркала Дијаметар на Оска : 24mm Тврди Тежина : Црна GXP 116g,Сребро Тим GXP 111g Pressfit PFGXP Компатибилен со Pressfit Дијаметар 41mm дното заградата Школка. Школка Тип : BB86 BB90. Школка Ширина : 86/89.5/92mm Синџир Тркала Дијаметар на Оска : 24mm Тврди Тежина : 85g Pressfit PF30 Компатибилен со Pressfit внатрешен дијаметар 46mm дното заградата школка. Школка Тип : PF30, BBright, BB386 ЕВО . Школка Ширина : 68/73/86/92mm Синџир Тркала Дијаметар на Оска : 30мм Тврди Тежина : 87g PF30 да се Конвертира во GXP Конвертирате притиснете одговара 30 компатибилен рамка да се прифати навој ББ(GXP) За рамки со 46mm внатрешен дијаметар дното заградата школка Школка Ширина : 68/73mm Синџир Тркала Дијаметар на Оска : 24mm BB86 За 86-92mm 46mm Рамка Школка За Shiman0 24mm Вретено Crankset BB30 За рамки со 42mm внатрешен дијаметар дното заградата школка Школка Ширина : 68/73mm Синџир Тркала Дијаметар на Оска : 30мм Тврди Тежина : 64g ве Молиме имајте во предвид : Кога ќе го инсталирате притиснете во имајќи слушалки, ве молиме да користите професионални инсталирање алатки, ковале е веројатно да предизвика оштетување. ПАКЕТ CONTENS :
1 x Велосипед Дното Заградата

Основни карактеристики

Бренд Име:
Ризик
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
bb0005
Употреба:
Планински Велосипеди и Велосипеди на Патот
Дното Заградата Школка Внатрешен Дијаметар:
24/30мм
За:
планински велосипед
Класификација:
велосипед дното заградата
Функција:
Мала тежина
Имајќи:
запечатени имајќи

Најдобри понуди