• Обновено
YPP ЗАНАЕТ Вкусен Растенијата Печат И Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

YPP ЗАНАЕТ Вкусен Растенијата Печат И Сечење Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување

Buyers rating:
-10 % DEN 324.00
DEN 359.52

Залиха

Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел. Не поднесе спор по желба. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Превозот :
1).Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот.

Основни карактеристики

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
18010901
Бренд Име:
YPP занает
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Пакување:
1pc печат+1set сечење умира
Печат Големина :
11*16cm
Место на Потекло :
Ningbo

Најдобри понуди