• Обновено
beler Имитација на Дрво Стил Автомобил Авто рачната Сопирачка се Справи со Капак Заштитник Декорација Додатоци за ФОЛКСВАГЕН Форд Ауди Mazda Kia Chevrolet

beler Имитација на Дрво Стил Автомобил Авто рачната Сопирачка се Справи со Капак Заштитник Декорација Додатоци

Buyers rating:
DEN 239.04

Залиха

Имитација на Дрво Стил Автомобил Авто рачната Сопирачка се Справи со Капак Заштитник Декорација Додаток ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : жолто-кафеав& Сребрена Материјал : ABS пластика Големина : 12.5 x 3.2 cm(4.9 x 1.2 инчен) Точка се вклучени : 1 x автомобил рачната сопирачка покрие Компатибилен Со :
Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Sagita, Златица, Caddy, Passat, Поло, Jetta
Одговара за Мерцедес-Бенц : А / Б / В / E / M / S Класа, CLA, GLK, CLS
Одговара за Ауди : A3, A4, A5, A6, A8
Одговара за BMW : 1 / 3 / 4 / 5 / 7 Серија, X1, X3, X4, Х5, X6
Одговара за Mazda : 3, 6, CX-5, CX-7
Одговара за Hyundai : ix35, Santa Fe, Tucson, Sonata, Elantra
Одговара за Хонда : Спогодба, Град, за Граѓанска, CR-V, Одисеја, Одговара
Одговара за Chevrolet : Cruze, Malibu, Тахо, Приградски
Одговара за Kia : Оптима, Рио, Sportage,
Одговара за Peugeot : 206, 207, 308, 406, 407
Одговара за Форд : Фокус, Edge, Фузија, Mustang,
Одговара за Suzuki : Брза, SX-4
Одговара за Тојота : Camry, 4 Runner, е корола, Highlander, Prius, Сиена, Yaris
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) ве Молиме да се измери големината пред да купите.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
3) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Направени од високо квалитетна ABS, практична и издржлива.
2) Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
3) Заштита и декорација на вашиот автомобил во голема мера рачката на рачната сопирачка.
4) Само-лепило, лесно да се инсталира. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Основни карактеристики

Бренд Име:
beler
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
Заштита и декорација на вашиот автомобил рачката на рачната сопирачка
Тип На Објект:
Рачната Сопирачка Костец
боја:
Жолто-Кафеав&Сребро.
одговара 1:
за ФОЛКСВАГЕН
Се вклопат 2:
За Бенц
Одговара 3:
за Ауди
Одговара 4:
за BMW
Одговара 5:
За Mazda
Одговара 6:
За Hyundai
Одговара 7:
За Хонда
Одговара 8:
за chevrolet
забелешка:
Ве молиме да се измери големината пред купување

Најдобри понуди

LM2596T-ADJ LM2576T LM2576 TO220 Нови Оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2596T-ADJ LM2576T LM2576 TO220 Нови Оригинални

Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, би�

DEN 768.00