• Обновено
Кората Текстура Торта Граница Силиконски Калап се Зголеми Чоколадо Фондан Габи Свадба на Божиќ Торта Декорирање Алатка SQ1826

Кората Текстура Торта Граница Силиконски Калап се Зголеми Чоколадо Фондан Габи Свадба на Божиќ Торта Декорирање

Buyers rating:
-20 % DEN 614.00
DEN 767.52

Залиха


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина на :
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB, SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
SQX
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SQ1826
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
случаен
Производител :
Guangdong
Текстура:
Мека

Најдобри понуди