• Обновено
Октомври. Дома Текстил VOCALOID2 Аниме Hachune Miku Полиестер / Micro-велур / 2WT 2way 60*40CM еднострани двострани Перница Случај #41440

Октомври. Дома Текстил VOCALOID2 Аниме Hachune Miku Полиестер / Micro-велур / 2WT 2way 60*40CM еднострани двострани

Buyers rating:
-22 % DEN 486.00
DEN 623.52

Залиха

Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или повеќе.Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид. Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Temp прифати ALIPAY САМО!
Плаќање ве молиме да се направи во рок од 3 ДЕНА по аукцијата заврши, акции не се гаранција
Превозот
Превозот Објектот ќе се испраќаат во СВЕТОТ преку Хонг Конг Пост или Кина Пост Воздухопловната со нормален воздухопловната.
Пакет : ПП Торба
Забелешка : Задната страна на единствено еднострана перница случај е бела.
Сите тврдеше дека објектот треба да бидат обезбедени јасно слика да се прикажува ни скршена состојба. На сандак може да го оштети за време на превозот, ако треба добро сандак, ве молиме да не го земе.

Основни карактеристики

Големина:
Polyester One Sided, Polyester Two Sided, Microsuede One Sided, Microsuede Two Sided, 2way One Sided, 2way Two Sided
Шема:
Печатени
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
одделение:
Квалификуван
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома
Број На Модел На:
41440
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Microsuede / 2way
Стил:
Печатење Во Боја

Најдобри понуди