• Обновено
LTPro Најдобар Квалитет Тест Работи LCD Екран на Допир Digitizer Собранието За Coolpad 9190 T00 S6 9190-T00 Телефон Сензор Делови на Екранот

LTPro Најдобар Квалитет Тест Работи LCD Екран на Допир Digitizer Собранието За Coolpad 9190 T00 S6 9190-T00 Телефон

Buyers rating:
-7 % DEN 1245.00
DEN 1338.24

Залиха

Нашите предности се со Добар квалитет и Врвна услуга.
* Нашите Гаранции не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
* Зошто треба да им Верувате на НАС?
Ние само се продава високо квалитетни производи, клиенти не се грижите за квалитетот на нашите производи. Answer : ___________________________ Note : техничар или експерт е препорачливо за инсталација на овој објект.
*Плаќање во advane и пратката ќе биде со 48 часа за повеќето од производите Испорака :
* Цел ќе испраќање во рок од 48 работни часа откако исплата потврди,Ако постои одмор или посебен период ќе ве информираме.
LCD екран на Допир Digitizer Собранието За Coolpad 9190 T00 S6 9190-T00
Спецификација :
1.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
LTPro
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Coolpad 9190 T00 S6 9190-T00
Резолуција На Екранот:
1280x720
Тип:
LCD Екран на Допир за Digitizer Собрание
Големина На Екранот:
5.95 Инчен
Тип Име:
LCD Екран на Допир За Coolpad 9190
QC:
Тест еден по еден
боја:
црна, Бела
тип на модел:
Екранот Собранието За Coolpad 9190 T00 S6

Најдобри понуди

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот НОВИ PH150S280-24 МОДУЛ

5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.сад{ширина : 1200px9}}.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 4

DEN 1859.00 2112.00