• Обновено
WANDO мажите е обложено 24k златна нараквица фигаро синџир Хривнија алка мажи жени Накит Додатоци Пријателство Wristbands подарок wb120

WANDO мажите е обложено 24k златна нараквица фигаро синџир Хривнија алка мажи жени Накит Додатоци Пријателство

Buyers rating:
-28 % DEN 190.00
DEN 264.00

Залиха

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
[marca] WANDO мажите е обложено 24k златна нараквица фигаро " синџир Хривнија алка мажи жени Накит Додатоци Пријателство Wristbands подарок wb120
[Piedra директорот] Вистински злато позлата [Боја] Златна боја
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Основни карактеристики

Метална боја:
5mm 21cm нараквица, 7mm 21cm нараквица, 9mm 21.5 cm нараквица, 12mm 22cm хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Етнички
Бренд Име:
wando
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WB120
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Функција:
красат

Најдобри понуди