• Обновено
2017 Пролет Мода Т-Маица Долг Ракав Т Кошула САД Американското Знаме Печатат маици Падне Мажите Tshirt Фитнес Camiseta

2017 Пролет Мода Т-Маица Долг Ракав Т Кошула САД Американското Знаме Печатат маици Падне Мажите Tshirt Фитнес

Buyers rating:
-50 % DEN 528.00
DEN 1055.04

Залиха

Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.
Барање : 1. Бесплатен Превозот За Светот
3.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите
нарачаните производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од
24 часа.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од ESCALIER, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 15 дена од доставената датум. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање
нарачката. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ние гарантираме ние will100% slove било проблем за вас.
Ви благодариме за соработката!
2. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. Така на квалитетот е загарантирана.

Основни карактеристики

Големина:
Asian M, Asian L, Asian XL, Asian XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажите,Машки,Момче
боја:
Бела,Сива
Сезоната:
Падот,Есен,Пролет
Други име:
tshirt homme,camiseta

Најдобри понуди