• Обновено
OOOT BAORJCT 181251 38 mm 2Meters лен предиво проѕирна чипка лента Свадба Партија Декорација Webbing DIY Занаети Подарок Пакување

OOOT BAORJCT 181251 38 mm 2Meters лен предиво проѕирна чипка лента Свадба Партија Декорација Webbing DIY Занаети

Buyers rating:
-22 % DEN 146.00
DEN 187.20

Залиха


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Предмет : 1-1/2"(38mm)
Материјал : лен
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 2 метри / серија.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
181251
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди