• Обновено
Прекрасен Дизајн Долго Пром Фустани 2018 Душо Chiffon Вечер Наметки За Жените Без Ракави Евтини Формално Се Облекуваат

Прекрасен Дизајн Долго Пром Фустани 2018 Душо Chiffon Вечер Наметки За Жените Без Ракави Евтини Формално Се Облекуваат

Buyers rating:
DEN 6571.20

Залиха

Рамо до рамо = __ 6 cm.Рамо до Подот = __ 5 cm. Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање. Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговара Фустани или облека која не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Како нашите фустани и облека е направен со дополнителни ткаенина во шевовите, можете да направите мали приспособувања на локално се прилагоди, на свој трошок. П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право? А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина; П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина? A : Ние би можеле да обичај се направи во согласност со детални барањето доколку промени поени се функционални.Ако сте со нарачување custom-големина фустан, тоа е особено важно за да ја добиете вашата мерења точно во право. Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контактирате со нас. П : Како можам да бидете сигурни дека јас сум нарачување на правото големина? О : Кога да нарачате облека за вашиот специјален повод онлајн, во право си да се плаќаат поголемо внимание за добивање на големината право! Бидејќи ние сме една меѓународна компанија, нашата облека може да се изврши поголем или помал од стандардните големини што се користи за да се. Ве молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според слика,па тоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.

Основни карактеристики

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Материјал:
Лен,Акрилик,Spandex
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Pleat,Sequined,Батон,Бисери,Шема,Чипка,Кристал,Appliques,Beading,Sashes
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Бренд Име:
kissbridal
Број На Модел На:
kissbridal KS4033
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Продавница Име:
kissbridal 01
Големина:
Стандардна Големина/Работилница Со Прецизно Мерења
Достапни Боја:
Сите Бои Се Во Опција/Боја Шема
Возрасна Група:
Возрасни
Фустан Тип:
Пром Фустан
сопствени направени:
на располагање
Олово Време:
5~15 Дена
време на испорака:
6~20 Дена
Итно Цел:
Достапни(Некаде Треба Екстра Раш Трошоци)
Снабдување Тип:
OEM Услуга

Најдобри понуди