• Обновено
МАПАТА СЕНЗОР ОЕМ 0261230043 Одговара За Peugeot За Peugeot за Citroen за Fiat Внесувањето Воздух Притисок МАПАТА Сензор .

МАПАТА СЕНЗОР ОЕМ 0261230043 Одговара За Peugeot За Peugeot за Citroen за Fiat Внесувањето Воздух Притисок МАПАТА

Buyers rating:
DEN 316.32

Залиха

Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување. Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
МАПАТА СЕНЗОР ОЕМ 0261230043 Одговара За Peugeot за Citroen за Fiat Внесувањето Воздух Притисок МАПАТА Сензор
за :
Превозот Услови Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да.

Основни карактеристики

Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Стил:
Varistor Тип
Бренд Име:
GZKAIMIN
Чувствителност:
0261230043
Мерен Опсег:
0261230043
линеарна:
0261230043
Тип На Сензор:
Фотоелектрически
Hysteresis:
0261230043
Повторливост:
0261230043
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
0261230043

Најдобри понуди