• Обновено
2018 Бесплатен Превозот Возрасни Костим Kuroko Не Basuket Аниме Seirin Kuroko Tetsuya #11 Кошарка Џерси Ноќта На Вештерките Костим Cosplay

2018 Бесплатен Превозот Возрасни Костим Kuroko Не Basuket Аниме Seirin Kuroko Tetsuya 11 Кошарка Џерси Ноќта

Buyers rating:
DEN 1103.52

Залиха


Сепак, во неколку услови што се во можност да се добие наплата :
Ве молиме уверете се дека предмети вратени се сите во нивната оригинална услови.
Ако пратката се враќа поради примачот отсуство во градот, ние сме само може да се издаде половина наплата.
Како да се откаже нарачка?
Како што веќе истакна дека во ACGN станица ние нудиме наменска и Никој-наменска услуга за некои предмети.Тоа ја раскажува приказната на еден средношколски кошаркарски тим се обидува да го направи тоа на националниот турнир. Време на испорака преку препорачана воздух mail пост.
Враќање на средствата ќе биде изречена во случај дека предметите не се како што е опишано. Ние сме повеќе од среќни да ви даде $3 Купони кон вашата следна цел како клиент учтивост. По КК, ако проблемот е ист како вашиот опишани, ние ќе обработиме вашиот RMA навремено и наплата тебе.
Подолу е нашиот едноставен и Среќен Политика на Враќање за вашиот референца :
1. патот, зграда Бр. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека тоа ќе трае 3 до 5 работни дена.
Повратни информации
1. Ако објектите се оштетени или се користи/облечени кога тие се вратија, ние не сме во можност да ви даде целосна наплата. Секоја цел е песна-можност онлајн со единствена следење на број. Во светот превозот! Ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка откако вашата уплата е завршен. Ние сме во можност да ви даде надоместок.
Ние ќе ви понуди 15 дена се врати стока гаранција колку што вашата цел е примена и да оствари
Пред да се вратат вашиот пакет за нас, ве молиме бидете сигурни да се добие RMA (Враќање Стока во Промет) број прво.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Kuroko Нема Кошарка
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Компоненти:
Вест,Шорцеви
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Gesikai
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
2017
Знаци:
Kuroko Tetsuya
Извор:
Kuroko Нема Кошарка
Тежина:
0.60kg
Ткаенини:
Полиестер
Компоненти:
Вест, Шорцеви
група:
Дете Возрасни

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Топла Број бои фантом светот cosplay Ichijo haruhiko cos JK Колеџ униформи момчиња костим(грб+кошула+панталони+вратоврска)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот Топла Број бои фантом светот cosplay Ichijo haruhiko cos JK Колеџ униформи момчиња костим(грб+кошула+панталони+вратоврска)

S : Биста 87 Половината 67 Хип 92 Должина 64 Панталони Должина 100 Рамо 38 Ракав Должина 57 М : Биста 95 Половината 7

DEN 2069.00 2351.52