• Обновено
Секси Жените Секојдневен Лето Дама Strapless Backless Фустан контраст боја чипка Мини Фустан Жените Домот Тенок Пакет Хип Фустан

Секси Жените Секојдневен Лето Дама Strapless Backless Фустан контраст боја чипка Мини Фустан Жените Домот Тенок

Buyers rating:
-10 % DEN 698.00
DEN 775.20

Залиха


Секси Жените Секојдневен Лето Дама Strapless Backless Фустан контраст боја чипка Мини Фустан Жените Домот Тенок Пакет Хип Фустан 0734
100% Сосема Нов.и висок квалитет
Материјал : Полиестер
Повод : Неврзан
Модел : Како На Сликата
Sleeve стил : без Ракави
Боја : Црвена,Бела
3 Големини на располагање
Големина на : не Постои 3 димензии (M,L,XL) на располагање за следниве листата. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Sashes
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Плоштад Јака
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
0734
Пол:
Жените
Големина:
M,L,XL
боја:
Црвена, Бела
квалитет:
Висок
жените мини фустан:
лето жените мини краток фустан
Стил:
тенок секс жените nightclud фустан

Најдобри понуди