• Обновено
Бесплатен превозот на големо 100pcs/многу антички бронза камео brooch празно одговара 13*18/18*25мм brooch база наоѓање на безбедноста,брошеви лента

Бесплатен превозот на големо 100pcs/многу антички бронза камео brooch празно одговара 13*18/18*25мм brooch база

Buyers rating:
DEN 1727.52

Залиха


Празно Алка База Хривнија Празно Наоди Алка што НИ$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 25*50mm Сребрен Тон Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
2012 Нова 18*25мм Овална Filigree Дизајн Алка База Празно DIY Хривнија Накит Одлуки Наоди US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
Моден 25мм Љубов Форма Cabochon Празно Цвет Filigree Дизајн Алка База Хривнија Празно Наоди US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
25*50mm Пиштол Црн Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
Сребро Кубни Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
Моден Filigree Дизајн Алка База Празно DIY Хривнија Наоѓање DS5814 US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
30мм Круг FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА АЛКА БАЗА ПРАЗНО Freeshipping US$ 43.23 /многу
20 парчиња / многу
превозот
1). Предмети се испраќаат само по уплата.
2). Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ,Кина пост или Хонгконг Пост.
3). Бесплатен превозот :
а.ако вкупниот износ на повеќе од $150,тогаш ние ќе брод од страна на ЕМС.
б. ако вашиот вкупен износ подолу $150,ние ќе брод од страна на кина пост воздух parcle.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Метали Тип:
Бакар
боја:
бронза
Карактеристики на:
совршен
Големина:
13*18/18*25mm

Најдобри понуди