• Обновено
2 парчиња Хром ABS Страна на Вратата Rearview ретровизорот Капа Трим Покрие Заштитник Рамка Декорација за CX-5 CX5 2015 година Автомобил Стил

2 парчиња Хром ABS Страна на Вратата Rearview ретровизорот Капа Трим Покрие Заштитник Рамка Декорација за CX-5

Buyers rating:
-5 % DEN 1322.00
DEN 1391.52

Залиха


Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Состојба : 100% Сосема нов и никогаш не се користи
Материјал : Висок квалитет ABS хром
Боја : Сребро (како на сликата покажува)
Карактеристики :
Строги фабрика КК тест ,со висок квалитет загарантирана.
Компатибилен одговара CX-5 CX5 2015 2016 година
KE серија само 2
Се применува за сите варијанти 2 WD/4 WD дизел /Бензин
Топло Совети : Кога температурата е пониска од 15 степени, ве молиме да се Загрее 3 M лента со фен за коса; ве молиме да ги Избрише до треба да го залепите дел
Внимание : Бидејќи истиот модел на автомобил може да биде различно произведени во различни држави.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
Никогаш не ' рѓа, светла како огледало. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Дијаметар:
00inch
категорија:
Налепници
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Модел:
Други
Објектот Висина:
0.1cm
Име На Модел:
CS063
Објектот Ширина:
00inch
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За

Најдобри понуди