• Обновено
Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-025 Светилка за Infocus Проектор IN72 IN74EX IN76 IN78 IN74 со Домување

Проектор Светилки Сијалица, SP-ЛАМБА-025 Светилка за Infocus Проектор IN72 IN74EX IN76 IN78 IN74 со Домување

Buyers rating:
DEN 3402.24

Залиха

Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Оригиналниот Светилка со Станбен 2.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас! Уживаат во шопинг!!! ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. За светилка модули, тоа е едноставна, отворете го проекторот светилка врата, извади стара ламба модул, и вметнете во нов, во тоа. Компатибилен Светилка со Станбен 4. Купувачот може да го врати светилка во рок од 90 дена, во случај да има квалитет проблем; превозот 1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. ГАРАНЦИЈА Купи со доверба, сите наши светилки се со 180 дена гаранција. (во зависност од секоја земја), 2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија; 3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект ВНИМАНИЕ ве Молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Објектот спецификите Проектор светилки сијалица, SP-ЛАМБА-025 светилка за Infocus Проектор IN72 IN74 EX IN76 IN78 IN74 Со СВЕТИЛКА домување за ИНСТАЛАЦИЈА не е потребна посебна вештина за да инсталирате светилка. Оригиналниот Голи Ламба 3. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка Ние можеме да снабдување 1. Само за да се олабави неколку завртки. Компатибилен Голи Светилка имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
IN72

Најдобри понуди