• Обновено
Atreus Автомобил LED Табличка Светла 12V За Мерцедес W203 4D C-Class AMG Бенц Додатоци SMD3528 LED Број Плоча Светилки Сијалица за Полнење

Atreus Автомобил LED Табличка Светла 12V За Мерцедес W203 4D C-Class AMG Бенц Додатоци SMD3528 LED Број Плоча

Buyers rating:
-44 % DEN 575.00
DEN 1027.20

Залиха

За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Atreus 2 парчиња Автомобил LED Табличка Светла 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилки Сијалица за Полнење За Мерцедес W203 4 D C-Class AMG Бенц Додатоци
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
C320-Година:
2004,2002,2005,2001,2003
Специјални Функции:
ОЕМ квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Табличка Светла За Мерцедес
Бренд Име:
Atreus
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Дијаметар:
2.5inch
Мерцедес-Бенц Модел:
C320
Тип На Објект:
Ден Светлина
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
За Мерцедес W203 Седан 4D
Година:
До 2015
Тип На Објект:
Табличка Светла
Lumens:
126LM

Најдобри понуди

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно

За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress За квалитетот проблем : Квалитет проблем одоб

DEN 1487.00 1770.24