• Обновено
12pcs/многу Покахонтас Инспириран ознака Некогаш одамна Сребро обоени кристали

12pcs/многу Покахонтас Инспириран ознака Некогаш одамна Сребро обоени кристали

Buyers rating:
-25 % DEN 648.00
DEN 863.52

Залиха

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
шарм големина на :
ознака должина : 80см
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од копното.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.

Основни карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
c1865
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
како слик

Најдобри понуди

40pcs Тибетската сребро cowgirl шарм EF1380
  • Обновено
Оценка на клиентот:

40pcs Тибетската сребро cowgirl шарм EF1380

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21.6*11mm дупка 2mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

DEN 335.04