• Обновено
Женска high-end домот малку црн тенок Шпагети Рака backless фустан Дами Плажа Секси Клуб Фустани

Женска high-end домот малку црн тенок Шпагети Рака backless фустан Дами Плажа Секси Клуб Фустани

Buyers rating:
DEN 2207.52

Залиха

Големина : 3 XS, 2 XS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL
Ве молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали.
И исто така, големина може да се прилагоди според вашите барања.
Ако треба да ги прилагодите на, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Целосна Должина околу 80 cm

Основни карактеристики

Големина:
3XS, XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
G
Пол:
Жените

Најдобри понуди