• Обновено
1.5 инчен Ви Благодариме Корист Налепница Црна Chalkboard Шарм

1.5 инчен Ви Благодариме Корист Налепница Црна Chalkboard Шарм

Buyers rating:
DEN 960.00

Залиха

Предности на производите 1 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .
2 . Производ големина , боја и текстот може да се менува во согласност со барањата на клиентот , клиентите треба само барање ,
ние дизајн уметнички дела како што се бара , под клиент ревизии потврди производство . 3 . Ние ќе ви одговори веднаш на клиент прашања , испорака брзина .

Основни карактеристики

Обликот:
Обичај
Големина:
1.5inch
Број На Модел На:
LY-Етикетата
Возраст:
>6 години,>3 години,8 години

Најдобри понуди