• Обновено
Долго Чувар Класичен Унисекс Поларизирани Очила За Сонце Мажи Жени Жолта Ноќ Визија Гроздобер 2018 Топла Продажба Плоштадот Огледало Очила За Сонце

Долго Чувар Класичен Унисекс Поларизирани Очила За Сонце Мажи Жени Жолта Ноќ Визија Гроздобер 2018 Топла Продажба

Buyers rating:
-40 % DEN 200.00
DEN 333.60

Залиха


Жолта објективот се користи за ноќта професионални.
Поради тоа, има светлина го оценувате на поларизација
Но, ние може да вети тоа е 100% поларизирани очила за сонце.
Тоа ќе го задржи повеќе кафе кога ќе се вози.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
48mm
Леќа Ширина:
55мм
Број На Модел На:
KP1029NVsion
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил Очила
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,на Отворено,Спорт,клубот
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад се Соочуваат со Овална Лице преголеми лице Штит
Стилот 1:
occhiali единствена дона lentes de sol mujer ,occhiali da единствена дона, zonne
Очила За Сонце Квалитет:
Одлични А++++
Леќа Материјал:
100% UV 400 Заштита од штетните UVA/UVB
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400,Поларизирана
Други име:
Ноќенпоглед Очила За Сонце, Ноќно Возење Eyewears, Наочари
Dorpshipping:
Yes

Најдобри понуди