• Обновено
Нерѓосувачки челик делови прецизност цпу обработка Евтини CNC machining услуги, мали наредби се Прифатени, Обезбедување на мостри

Нерѓосувачки челик делови прецизност цпу обработка Евтини CNC machining услуги, мали наредби се Прифатени, Обезбедување

Buyers rating:
DEN 7200.00

Залиха

;
5)Прецизност обработка метални делови во OEM/ODM спецификации
6) Опрема за доследно извршување на контрола на квалитет во согласност со клиенти спецификации
7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Генерален Инженеринг, Вртење, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Плочата се Мелење, се Соочуваат со Мелење и на Крајот Мелничката
За нас
Dongguan чекор Lao сите коса хардвер фабрика е воведен
1 : сите коса фабрика се наоѓа во dongguan, провинцијата guangdong, Кина, Лаос чекор градот југозападниот индустриска област, е
Употребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски обработка на не-стандардни делови
Фабрика.
1 : Можете да ме контактирате ,ако имате слични делови , треба обработка.
Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.
3) ве Молиме контактирајте со нас за да ја проверите единечна цена пред место цел.
Контакт : LUOCHAO мобилен телефон +86 1364989898902
Телефон : +86 769 83301756 факс : +86 769 27205792
QQ број : 395603369
Skype : luochaoaaa1
.
За CNC Machining
1) Материјал : не ' рѓосувачки челик, железо, бакар или од алуминиумски и сл;
2) Површински третман според клиентите барања може да се полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина миење и др.
2 : може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни материјали.
4) Превозот цена е покажа дека во врска не се реални трошоци, ве молиме контактирајте со нас кога треба нашите дела.
Мојот skype : luochaoaaa1
1) Сите наши производи се обичај прави, ние ги направи по потврди цртежи, или примероци
2) означена цена е само за ваша референца, на реалните трговија цената ќе биде според потврди цртежи, или примероци.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
CNC machining сопствени делови

Најдобри понуди