• Обновено
Нова за Sony vaio SVF152A29L SVF152C29L SVF152C29M SVF152A29M SVF152A29W SVF152A29V лаптоп со LCD задниот поклопец назад на Врвот случај одговара на не-touch

Нова за Sony vaio SVF152A29L SVF152C29L SVF152C29M SVF152A29M SVF152A29W SVF152A29V лаптоп со LCD задниот поклопец

Buyers rating:
-5 % DEN 2668.00
DEN 2808.00

Залиха


Состојба : Нова
Единица : едно парче Гаранција : 180days Забелешка : се вклопуваат не-touch екран модел,не се вклопуваат допир модел.ве молиме потврдете го вашиот лаптоп модел е како опис.ви благодариме!

Основни карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SVF152A29L SVF152C29L SVF152C29M SVF152A29M SVF152A29W SVF152A29V
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LRHYINGCONG
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
SVF152A29L SVF152C29L SVF152C29M SVF152A29M SVF152A29W SVF152A29V
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
боја:
црна/бела
Answer:
___________________________ Note

Најдобри понуди

Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека

Prodcut име : Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека пакет се вклучени : фустан+шапка+ракавициголемина на табела�

DEN 4224.00