• Обновено
EA560-14 (Вратило големина 14mm) Burgmann Механички Заптивки за Индустрија Подводните/Циркулираат Пумпи (Материјал:SiC/Јаглерод/Viton)

EA560-14 (Вратило големина 14mm) Burgmann Механички Заптивки за Индустрија Подводните/Циркулираат Пумпи (Материјал:SiC/Јаглерод/Viton)

Buyers rating:
DEN 537.60

Залиха


Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Besiedes, сите големи кредитна картичка, T/T итн се прифатливи. Се надеваме дека ќе може да го оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние го правиме Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail (под 2kg тежина) и да Изразат начин(EMS, Fedex и DHL) , Таа треба за 15-45 работни дена. Бидејќи лизгачки делови се направени во куќата, широк спектар на посебни потреби да можат да бидат сместени. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : Дали твоето цена вклучуваат увозни давачки? A : Не, нашата цена да не се вклучуваат увоз даноци и coustom должност.

Основни карактеристики

Бренд Име:
TLANMP
Број На Модел На:
EA560-14
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Стил:
механички печат
Место на Потекло:
Кина
Примена:
вода, пумпи
Стандард:
Орел Burgmann
Извори:
Еден пролет

Најдобри понуди