• Обновено
На цртан филм Мачка priented Памук, Лен Троседот Перница Прегратка Перница 45x45cm/17.7x17.7 Фрли перница Насловна Оркестарот Ткаенини седиште перница

На цртан филм Мачка priented Памук, Лен Троседот Перница Прегратка Перница 45x45cm/17.7x17.7 Фрли перница Насловна

Buyers rating:
-5 % DEN 191.00
DEN 201.12

Залиха


За Предмет :
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со нашите
повеќето conscientiousness на наша страна. Ве молиме, напишете пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор на али-експрес
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД КУПУВАЊЕ. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени
одложување или данок.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни карактеристики

Спецификација:
No filling, With filling
Бренд Име:
Shahnameh
Техника:
Ткаени
Употреба:
Седиште
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Cusion
Стил:
Модерна
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Пополнување:
PP Памук
Греење Метод:
uncapable
Употреба:
Дом,Канцеларија,Забава,Свадба
Материјал:
Лен
боја:
Varity боја
Употреба:
Автомобил,Божиќ, Дома, Хотел, Декоративни, Чаир, Свадба
Тип:
45X45CM Перница
Големина:
45x45cm/17.7x17.7''
Пакет Се Вклучени:
1 buc перница со/без внатрешниот пополнување
Применливи Троседот:
Пресек Троседот

Најдобри понуди