• Обновено
Екран На Допир За Водоотпорен Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Случаи Кеси Носители Се Залага За Samsung Галакси J2 Премиер,J5 Премиер,J7 Премиер,On8

Екран На Допир За Водоотпорен Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Случаи Кеси Носители Се Залага За Samsung Галакси

Buyers rating:
-5 % DEN 592.00
DEN 623.52

Залиха


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Вода Доказ Велосипед Телефон Носителот :
Направени од високо квалитетна ABS+Пластика
Вода Доказ,прашина доказ,снег pfoof
Екран на допир за дизајн.
Универзална случај со 4 различни големини :
Големина На : 185x110x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големина Б : 170x93x26mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големината на C : 165x100x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големина D : 150x80x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Ве молиме одберете ја точната големина врз основа на горенаведените правила.
Пакетот вклучува :
1x Водоотпорен велосипед/мотоцикл случај
1x Велосипед/мотоцикл стојат носителот
2x ЕВА дихтунзи

Основни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
WEIYU
Број На Модел На:
KUBCK
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
Yes
полнач:
No
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No

Најдобри понуди