• Обновено
Подводни Вештачки Се Засади Трева Аквариум Риба Резервоарот Додатоци Оркестарот Acquario

Подводни Вештачки Се Засади Трева Аквариум Риба Резервоарот Додатоци Оркестарот Acquario

Buyers rating:
-11 % DEN 47.00
DEN 52.80

Залиха


Подводни Вештачки се Засади Трева Аквариум Риба Резервоарот Додатоци Оркестарот Acquario Вовед : Добро,се верува дека за секој риба резервоарот сопственици ќе биде страстен да се погледне за нивните риба.Затоа,тоа е неопходно за украсување нивните риба резервоарот!Украсени со водни растенија,резервоарот ќе биде повеќе живописни и риба ќе биде повеќе енергетски премногу! Водни растенија даде риба чувство дека изгледа како скитници по морето. Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Тоа обезбедува одлична криенка и забава за риба. Убави растенија ќе ги красат вашата риба резервоарот и да се направи вашите риби се чувствуваат како на вистински море. Растенија се зацврстува со керамички база, така што тие ќе останат таму каде што се стави во резервоарот. Тие се отпорни на сол и вода. Апсолутно безбедни за риба. Тоа обезбедува одличен украс за вашата лична аквариум. Голема риба кеш, кое додава екстра забавно да се игра. Шарени цветови и лисја донесе повеќе на врвот на резервоарот. 1 компјутер од водни растенија само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Пластични Трева(без мало пакет)

Основни карактеристики

Големина:
S
Тип:
Риба
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични & Керамички
Водни Украси Тип:
Растенија
Тежина:
23g
Број На Модел На:
7HH2000040
боја:
Зелена
Димензии:
9cm*6cm/3.54*2.36
Количина:
1 Компјутер

Најдобри понуди