• Обновено
На високо-одделение 150*100cm меша ткива Ткаенина,Жакард Фустан ткаенина материјал,свежи Цреша лист дизајн на ткаенини за шиење,

На високо-одделение 150*100cm меша ткива Ткаенина,Жакард Фустан ткаенина материјал,свежи Цреша лист дизајн на

Buyers rating:
-7 % DEN 1071.00
DEN 1151.52

Залиха


Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Сите предмети биле тестирани пред испраќање.
Функција : Име на Производ : жакард brocade ткаенини Материјал : Меша. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. 2 Жолта
НЕМА. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. 1 Зелена
НЕМА. Малку подебели, погоден за Пролет &Есен облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. 3 Виолетова
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Бои : како слика се прикажува,3 бои цвет patern Големина : 1piece= 150cm*100cm(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка),1pieces во пакети љубезно се направи, истакна за дизајн сакате или на друго место ќе се направи случаен испорака Ако сакате други потреби ве молиме контактирајте со линда pls. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Пристигнување време :
1. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.

Основни карактеристики

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
#
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
спојувањето
Nonwoven Техника:
#
Плетени Тип:
#
Шема:
Фабрика цвеќиња
погоден:
облека

Најдобри понуди