• Обновено
10set/многу Топла Продажба Новите Инфраред IR Безжичниот Далечински Управувач Модул Колекции трговија на Големо

10set/многу Топла Продажба Новите Инфраред IR Безжичниот Далечински Управувач Модул Колекции трговија на Големо

Buyers rating:
DEN 366.24

Залиха

Батерија : CR2025 Копчето батерии Пренос на Далечина : до 8m (во зависност од околната средина, чувствителност на приемник и сл) Ефективно Агол : 60° Статична Струја : 3~5u A, Динамичка Струја : 3~5m A Далечински големина : 8.5 x 4 x 0.65 cm/3.3 x 1.6 x 0.25 инчи (L x W x H)

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Инфраред IR Безжичниот Далечински Управувач Модул
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Најдобри понуди

Freeshipping TSM12 TSM12M
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping TSM12 TSM12M

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ако не сте добиле вашата

DEN 588.00 618.24
Freeshipping 6DI50A-050
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping 6DI50A-050

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 998.00 1050.24