• Обновено
Притисни До Нови 2018 Едноставна Солидна Боја Бикини Поставите Секси Ниска Половината Плажа Бански Жените Чипка Flounce Лето, Бразилецот Костим За Капење

Притисни До Нови 2018 Едноставна Солидна Боја Бикини Поставите Секси Ниска Половината Плажа Бански Жените Чипка

Buyers rating:
-30 % DEN 524.00
DEN 748.80

Залиха


Ова е многу динамичен костим за капење,
Многу добра еластичност, удобно ткаенина.
Ова е производ од Кина,
Ние го избере многу удобно ткаенина,
Имаме висок квалитет и ниска цена. па вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас. NAYOOTON (2004-2018)
Добредојдовте на нашиот магазин.
Ви посакувам среќен шопинг!
Големина за повикување само: Костим за капење, има добра флексибилност.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.Спореди детали со твое ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење,ви благодарам.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Ние и ветуваме на :
сите слики се вистински снимање, боја и големина се во парк, ве молиме да се увери за да се купи! Вашата поддршка е движечка сила за нашиот дизајн и производство!
1)Пред да плаќаат вашата нарачка pls контакт сите детали со нас, inculde цената и ставка детали.
2) Pls плати во рок од три дена, па можеме да брод за да што побрзо.
Имаме многу стил костими за капење за вас за да изберете од.
2)Ако не сте задоволни со нашиот производ, pls контактирајте со нас пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
1), Ќе зависи од вашето задоволство да се успее.
3)Ако имате било добар предлог, исто така, може да совети нас, ние треба вашата голема поддршка.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Бренд Име:
NAYOOTON
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
слика во боја
Место на Потекло:
Кина Nayooton костим за капење фабрика
квалитет:
Вештачки Квалитет тестирање

Најдобри понуди