• Обновено
Ipoboo Премиум Солидна Најлон Авто Мирис патосници Лагер Тепих Опремени За Jaguar XJL

Ipoboo Премиум Солидна Најлон Авто Мирис патосници Лагер Тепих Опремени За Jaguar XJL

Buyers rating:
-10 % DEN 6912.00
DEN 7679.52

Залиха


Бренд Нови 2бр Премиум Солидна Најлон Мирис Авто патосници Лагер Тепих Опремени За Jaguar XJL
Оваа листа вклучува еден сет на тепих душеци. На душеци се големи за да се заштити вашето возило кат од нечистотија, кал, дамки, и други остатоци.
На душеци се лесни да се чистат со четка и тепих шампон.
Ве молиме проверете ја големината пред купување за да се потврди дека матс ќе биде добар одговара за вашето возило.
Ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации; ние со задоволство ќе ви одговориме на сите прашања кои може да имате.

Карактеристики : 100% Сите нови патосници отпорни на Дамки, исто така, помага за одржување чиста изгледот на возилото Nonskid гумена подлога која помага во спречување на душеци од лизгање 1/2" во thickeness направен од тешки најлон за everday носат и солза Сопствени направени за да се осигура ОЕМ fitment Целосен сет за предниот и задниот дел на вашето возило Боја : Црна Душеци Со Црвени Шевови
Пакетот вклучува :
2 x Пред патосници
2 x Задни патосници
Забелешка : ве Молиме оставете ни модел и година на вашето возило ПОБРЗО по заврши на плаќање,ние ќе ви помогнат да двоен-проверете ја компатибилноста пред испраќањето на пратката.
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашето возило, или ни остави моделот и година на вашето возило .ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!
Детали

Основни карактеристики

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
2500g
Објектот Висина:
25
Специјални Функции:
Против Пролизгување
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Бренд Име:
ipoboo
Име На Модел:
1001
Објектот Дијаметар:
25
Објектот Должина:
50
Објектот Ширина:
25
Налепница Сместување:
автомобил кат
Вид На Налепница:
автомобил кат
Материјал Тип:
Најлон

Најдобри понуди