• Обновено
50Pcs бесплатен превозот ласерски сече шупливи љубов срцето дизајн Свадба, Роденден Седиште Име табела носителот Покана Картички партија материјали

50Pcs бесплатен превозот ласерски сече шупливи љубов срцето дизајн Свадба, Роденден Седиште Име табела носителот

Buyers rating:
-10 % DEN 561.00
DEN 623.52

Залиха


Изборот ни е вистинскиот избор!
50 Pcs бесплатен превозот шупливи ласерски сече љубов срцето дизајн Свадба, Роденден Седиште Име табела носителот Покана Картички партија материјали
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Стр aper / Направени да Нарачате ГОЛЕМИНА 110*90mm / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена Покана Картички MOQ 50 компјутери/Стил АКО Прилагодено MOQ>=300 ( Мешана Боја е Достапен ) TECHNIC Ласерско Сечење Покана Картички ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја( вклучувајќи ги и внатрешните хартија во боја ) ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Основни карактеристики

боја:
празник:
Големиот Настан,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажман,Свадба,Универзална,Годишнина,забава,Роденден
Музика:
No
Стил:
Други
Број На Модел На:
GSt-131
Бренд Име:
gracesky
Објектот:
покана табела картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Повод:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
боја:
24 видови на бои за да биде избрана,видете боја шема подолу
Формат:
име на место картички
Ширевте Големина:
90x110mm
Име на производ:
шупливи надвор прекрасна мечка Ласерско Сечење Седиште Свадба, Роденден Картички

Најдобри понуди

ПВЦ/винил кујната кабинет(LH-PV052)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ПВЦ/винил кујната кабинет(LH-PV052)

Ние ќе им понуди комплетен прибор и алатки за својата цел, дури и завртката е, исто така, вклучени;4.*Купув

DEN 35856.00