• Обновено
ISUN оригинален квалитет 2600mah ИО-BG925ABE батеријата за Samsung Галакси S6 Работ на батеријата G9250 G925F G925I G925S батерии

ISUN оригинален квалитет 2600mah ИО-BG925ABE батеријата за Samsung Галакси S6 Работ на батеријата G9250

Buyers rating:
DEN 446.40

Залиха


Спецификација : 1 PCS батерии за Samsung Галакси S6 Работ капацитетот на Батеријата :2600m Ah Батеријата клетка: Li-полимер Батерија Напонско: 3.8 V-V 4.35
Advantates :
1.Тестирање 2-3 пати пред да се испраќаат надвор
2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ/LG ќелија со реалниот капацитет на
3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа
4.Safe батеријата и никогаш не експлозија
5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции
6.Прифати OEM/ODM
7.Двојна заштита од над-бесплатно.над-празнење.над-струја.во текот-напон
Вниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата.(ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена(не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа) 2. Ако објектот не се доставени по пат заврши во рок од 45 дена, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. 3. За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 30 дена, pls ни е-мејл пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, 5. Ако по 60 дена никогаш не примате стока може да побара целосна наплата и ние ќе ви вратат откако ќе checkt тој превозот статус и comfirm наплата 6. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, бидејќи ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им служи на нашите клиенти,ние ќе ви ги задоволи решение

Основни карактеристики

Оригинал или Не:
оригиналниот
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
LIANG MI
Компатибилен Бренд:
Samsung
Samsung Модел:
Галакси S6 работ
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S6 Работ

Најдобри понуди