• Обновено
Наводнување Женски G1 / 2 да Машки G3 / 4 Навој Адаптер за Полнач Градина Наводнување Додаток 100pcs

Наводнување Женски G1 / 2 да Машки G3 / 4 Навој Адаптер за Полнач Градина Наводнување Додаток 100pcs

Buyers rating:
-21 % DEN 768.00
DEN 972.96

Залиха

Име на производ : 1/2 "женски 3/4" машки монтирање Конектор Големина : 1/2 "Женски / 3/4" Машки Материјал : пластични Пакет : 100pcs Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение! Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Основни карактеристики

Дијаметар:
1/2
Тип:
Градина Вода Конектори
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
G3/4 G1/2
Пластични Тип:
ABS
Стандард:
BS
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Градина Вода Конектор Тип:
Машки Конектори
Име:
Тема конектор
Тип:
Градина вода конектор
Големина:
1/2 female, 3/4 male
Материјал:
Пластични
Тежина:
500g
Количина:
100pcs

Најдобри понуди