• Обновено
Отворено Спорт Воена Molle Половината Торба Тактички Преносни Водоотпорен Molle Систем Торбичка Кампување Пешачење Кеси

Отворено Спорт Воена Molle Половината Торба Тактички Преносни Водоотпорен Molle Систем Торбичка Кампување Пешачење

Buyers rating:
-25 % DEN 487.00
DEN 649.44

Залиха


Отворено Спорт Воена Molle Половината Торба Тактички Преносни Водоотпорен Molle Систем Торбичка Кампување Пешачење Кеси
Карактеристики :
Направени од високо квалитетни Најлон материјал, практична и издржлива
Со притискање на копчето во грбот, лесно да се стави торбата на вашиот појас или molle вест
Налепница дизајн во предниот за печ прилог
Најдобро за вршење на личните работи, како што се Мобилен Телефон, Паричник, Картички, Копчиња и така натаму
Спецификации :
Материјали : Најлон 1000 D
Тежина : Околу 260g
Големина : 15cm(H)*12cm(L)*9cm(W)
Боја : Црно,Кал,Војска Зелена,ACU,КП
Одговараат за Човекот/Жената
Пакет Се Вклучени :
1 x Molle Половината Торба

Основни карактеристики

Функција:
Најдобро за вршење на личните работи, како што се Мобилен Телефон, Паричник, Картички
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
BACKTOUR
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
C3039
Материјал:
1000D Најлон

Најдобри понуди