• Обновено
Универзален USB Хаб 4 Портен USB 2.0 Хаб со Кабел со Голема Брзина Мини Центар Штекер Шема Splitter Кабел Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР

Универзален USB Хаб 4 Портен USB 2.0 Хаб со Кабел со Голема Брзина Мини Центар Штекер Шема Splitter Кабел Адаптер

Buyers rating:
-47 % DEN 59.00
DEN 110.40

Залиха

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).1
Кабел Должина : Околу. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.8 см (L*W*H)
Боја : Црна
1 x USB 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.1
Максимална пренос на податоци стапка е 480mbps
Се поврзува до 2 уреди без адаптер
Прекуструјна заштита за одреден порт
Plug and play
Нема возачот инсталација потребни
Индикаторот за статус светлина
Компактен и од суштинско значење за PC корисници
Системски побарувања : Windows XP/ME/2000/98 SE/98/VISTA/за MAC OS 10.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
100% Сосема нов и висок квалитет
Полнење и синхронизација за ipod shuffle
Топ оптоварување USB порта за лесен пристап
4 port high speed USB ХАБ
Поддржува до 127 Hi-Speed уреди
Пристаништето во Текот тековната заштита
Компатибилен со USB-1 и USB-2
Пријателски и ергономски дизајн
Целосно компатибилен со USB 2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Основни карактеристики

Интерфејс Тип:
usb 2.0
Број На Модел На:
usb хаб
Пристаништа:
4
Бренд Име:
ALLOYSEED
Стандард:
usb 2.0
сертификација:
Други
Пакет:
No
Funtion:
Никој
Должина:
10cm
Пристаништа:
4

Најдобри понуди