• Обновено
Свила HeadBands Мода Крстот Главата Обвива Headwear со Еластична Бендови Коса Додатоци за Жени, Девојки Multicolor

Свила HeadBands Мода Крстот Главата Обвива Headwear со Еластична Бендови Коса Додатоци за Жени, Девојки

Buyers rating:
DEN 661.92

Залиха


Спецификација
Материјал : 100% природата свила
Боја : Multicolor како слики
Функција : висококвалитетно рачно изработени Шарм &Елеганција
Трговија на големо : p закуп контактирајте со нас за промет на големо цена
Детали :
Оваа headbands е направен од природата свила,која може да се задржи коса, сјај и влажна,да ви даде за нега на коса секојдневно.Овој стил е совршен за сите seaons,и двете секојдневниот живот и формални прилики,исто така, тоа е убав подарок за famaily и пријатели.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Бренд Име:
MEIL
Број На Модел На:
02017518
Тип:
еластична венчиња

Најдобри понуди